הסרת סרחי עור

מזה סרחי עור?​

סרחי עור ידוע גם בשם דבלול עור או פיברומה , הוא חלק זעיר היוצא מהעור כשבסיסו  דומה לצורת גבעול דק , הם המופיעים על העור בעיקר באזורים שקיים קפלי העור (כגון באזור הצוואר, בית השחי, המפשעה, מתחת לשדיים והעפעפיים). למרות שהם לא כואבים ואינם מזיקים מבחינה בריאותית 

סרחי עור הם גידולים זעירים לא סרטניים (1 עד 3 מ"מ) המורכבים מכלי דם ותאי שומן המכוסים עור הם מחוברים לעורך בעור. שכיחותם בקרב האוכלוסייה היא כ-46% היא גבוהה יותר בקרב נשים מאשר גברים. בנוסף ,זה בעיקר קיים בפיצפטריק 4-6 (גוון עור כהה) . אם לא מטפלים בנגעים זה לא מסוכן אך הם מתרבים עם הזמן גם בעקבות שפשוף וסביר להניח שתרצו להיפטר מהם מסיבות קוסמטיות . מומחים יכולים להסביר למה הם גדלים – גנטיקה משפחתית, גוף וסוכרת נוטים משקל להיות גורמים נפוצים עבור אנשים המפתחים סרחי עור.

0Y7A0276

גורמים לסרחי עור:

 • גנטיקה משפחתית.
 • משקל גוף (השמנת יתר).
 • סוכרת.
 • שפשוף של העור.
 • יתר לחץ דם.
 • כולסטרול גבוה.
 • שינויים הורמונים.

אל תעשו:

למרות האזהרות הרבות חלק מהאנשים מנסים את הגישה "עשה זאת בעצמך" הן אינן מאושרות לביצוע בבית ולא מומלצות על טיפול ללא ידע מקצועי. 

הצעות כגון קשירת סרחי העור בחוט או שימוש בפילינג כימי עלולות לגרום לזיהום, דימום או כוויות. תרופות ביתיות טבעיות כמו חומץ תפוחים והסרת יבלות אינן יעילות. חומץ, במיוחד, יכול לגרום לכוויה כימית ולצלקת תמידית.

שיטות טיפול בסרחי עור:

חיתוך – הרופא מרדים את האזור והחותך את תג העור בגבעול. זה יכול לגרום לדימום קטן אבל הוא נפסק עם אלומיניום כלוריד.

אלקטרוליזה – שיטה בצורת צריבה עם חשמל. לאחר שימוש בקרם הרדמה על האזור, נוגעים בכל סרח עור עם מכונת הצריבה שגורמת לו להתכווץ לכמה ימים ובסוף דבר ליפול. אין כאב, דם או צלקות.

צריבה בחנקן נוזלי – שמים חנקן נוזלי על הנגע ומקפיה את המתאימה. לאחר שבוע שבועיים נוצר עור חדש. היא לא טובה לטיפול בסחי עמוקים ועלולה להשאיר צל לבנה.

ועוד מגוון טיפולים.

ב"Tekuye Clinic" נמצא את הפתרון הנכון עבורכם – צרו קשר לקת פגישת ייעוץ.  

טיפולי פלזמה

היפרדו מטיפולים כירורגיים פולשניים, תפחיתו עלויות ותמזערו את זמן ההחלמה. טיפול הפלזמה הוא הליך מהפכני המשפר מגוון של בעיות עור, משחזר את המראה הצעיר ויש תוצאות ארוכות טווח.

הפלזמה יכולה להפחית מראה של קווים עדינים וקמטים על הפנים ולתת אפקט של הרמת עפעפיים. הוא משמש גם בדרך כלל לביצוע הרמת בטן, החלקת אזורי עור כדי להעניק מראה מתוח וצעיר יותר.

בין אם אתם מחפשים להצעיר את העור, להסיר תגיות עור, יבלות ופגמים אחרים, או להפחית את הופעת הקמטים והקמטוטים הקטנים, טיפול הפלזמה יכול להפיק תוצאות מדהימות, ללא מידת הסיכון הבלתי צפוי שהניתוח יכול להביא. כפי שהשם מרמז, טיפול הפלזמה הוא מכשיר דמוי עט המקרין קשת חשמלית קטנה מהקצה ועל פני העור שלך, לעולם לא יוצר מגע ישיר. טיפול בטוח זה אינו משפיע או פוגע בעור המקיף את האזור הממוקד.
0Y7A0281

מהם טיפולי פלזמה​?

התחדשות עור פלזמה היא טיפול ללא לייזר המשתמש במכשיר כדי לספק אנרגיה בצורה של פלזמה להצערת העור, על ידי שיפור קווי הפנים והקמטים (ריטידים) ופיגמנטציה של העור הקשורה להזדקנות. מיצוק עור פלזמה והסרת עור עודף מתבצע באמצעות זרם חשמלי היוצר קשת פלזמה, תהליך זה מאדה את השכבה העליונה של האפידרמיס במקומות ממוקדים. אזורי אבלציה פלזמה ספציפיים מביאים לתגובת הידוק וריפוי אשר בעת שימוש, מהדקים אזורים עקשניים של עור

למה נועד טיפול הפלזמה?​

כמה זמן נמשך הטיפול?​

טיפול בודד מספיק בדרך כלל לטיפול בבעיות המפורטות למעלה, אם כי במקרים מסוימים ניתן להמליץ על 2 פגישות או יותר, תלוי באדם. תוצאות טיפול פלזמה הן קבועות, אולם חלק מהמטופלים עשויים לרצות לעבור טיפול נוסף מכיוון שסימני הזדקנות חדשים מתבטאים, בדרך כלל בהפרש של 12-24 חודשים.

מתי אראה את התוצאות?

אחד היתרונות הרבים של טיפול הפלזמה, הוא שתבחין בתוצאות הטיפול באופן מיידי. אתה תראה שההשפעות ממשיכות להתבטא גם לאחר הטיפול, הודות להמשך הידוק לאחר ההליך.

האם יש תקופת החלמה?

לא. אתה יכול לחזור לפעילות רגילה מיד לאחר עזיבת המרפאה. עם זאת, לקרום נמשך 7-10 ימים בממוצע, והחלמה מלאה של העור הוורוד שנחשף לאחרונה משתנה אך עשויה להימשך 4-6 שבועות.
עגלת קניות
  0
  Your Cart
  Your cart is emptyReturn to Shop
   Calculate Shipping